Café

Na jedné straně kavárna. Na straně druhé přijemné prostory hodící se na schůzky, jak s pracovním záměrem, tak na potkání se s přáteli. To nabízí MORE.

Ikona šipky dolů
Obrázek interiéru kavárny

Otevírací doba

  • Pondělí – Pátek: 8–18
  • Sobota a neděle: zavřeno

O Café

Tak trochu jiné místo, než jsou ostatní klasické kavárny. Žádný šedivý prostor ale naopak se zde můžete kochat barvami, kde na Vás dýchne závan orientální atmosféry. Kromě pohodlí jsme dbali i na dostatek prostoru pro příjemné posezení, za účelem zachování větší osobní zóny pro pocit soukromí.

MOAK

To je ta pravá italská káva přímo ze Sicílie, která čerpá inspiraci z tradičních italských pražíren a současně jde s dobou využívající nejnovější technologie ve své práci.. Vybrali jsme pro vás pečlivě připravenou směs zrn Arabica (80%) a zrn Robusta (20%) kde zajisté oceníte její zemitost a vyváženou sílu chuti.

Živá voda

Voda je základem našeho těla, a proto jsme ji věnovali velkou část pozornosti. Máme zde instalovaný speciální filtrační systém, který z běžné “kohoutovky“ s příchutí chlóru vytvoří průzračně čistou vodu, kterou jsme trefně pojmenovali “ŽIVÁ VODA“. Naše voda je desinfikována od všech bakterií díky přídavnému ozónu, takže si její čistou chuť můžete opravdu vychutnat.

Homemade

Pojem, který máme rádi, a proto se snažíme vymýšlet stále nové limonády, drinky a zákusky pro intenzivnější požitek.

Bublinky

Bublinky jsou na vzestupu! U nás si můžete vychutnat sklenku italského Prosecca či francouzského Champagne z městečka Aÿ. S přídavkem bublinek jsme pro Vás zvolili i lehké drinky jako je oblíbený Martini&Tonic a Aperol Spritz. Jednoduše drinky, které si můžete dopřát bez ohledu na to, zda je ráno nebo večer a dopřát si tak chvilku na zpříjemnění dne.

Martini

Martini je více než jen vermut, je to kousek historie, která trvá už více než 150 let. Jen málokterý drink chutná dnes stejně tak jako na začátku svého vzniku. Každý druh Martini si u nás můžete vychutnat jak samotné, jako aperitiv, tak i ve variantě Martini&Tonic, dle Vašich chutí na přání.